Press "Enter" to skip to content

eXpErYmEnTuJeMy

Zajęcia w „Centrum Nauki – Experyment” w Gdyni  cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów. Wykonywane zadania łączyły nowoczesną edukację z doskonałą zabawą. Uczestnicy samodzielnie zdobywali wiedzę, korzystając z licznych interaktywnych stanowisk. Wystawa dawała możliwość zdobywania wiedzy praktycznej, eksperymentowania ze zjawiskami przyrodniczymi, samodzielnego wyjaśniania zjawisk fizycznych, chemicznych i biologicznych. Wycieczka do Centrum Nauki „Experyment” pozwoliła uczestnikom zdobywać wiedzę w trakcie zabawy oraz przyczyniła się do integracji grupy . W tym dniu mieliśmy także możliwość podziwiania fauny  mórz i oceanów w gdyńskim oceanarium. Wycieczka odbyła się 20 września 2019r, a wzięli w niej udział uczniowie klasy 3a i 3b.

[ngg src=”galleries” ids=”8″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]