Press "Enter" to skip to content

Smacznie,zdrowo,kolorowo

W dniu 29.10 2019 r. w klasie 3a odbyły się  zajęcia  warsztatowe.Miały one na celu promocję i kształtowanie właściwych postaw żywieniowych wśród dzieci, a także zachęcanie do częstego spożywania  warzyw i owoców.  Szaszłyki  z ogórkiem,pomidorem,marchewką i serem nie dość , że są bardzo proste w przygotowaniu,to są zdrowe i pyszne i jeszcze wyglądają bardzo efektownie. Zamiast niezdrowych,słodkich napojów gazowanych, degustowaliśmy kompoty wykonane przez babcie i mamy.  Dzień ten pełen zdrowych witamin pod różną postacią był nie tylko wspaniałą zabawą dla uczniów, ale również nauką na temat zdrowego odżywiania i przestrzegania prawidłowych nawyków żywieniowy

[ngg src=”galleries” ids=”12″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]