Press "Enter" to skip to content

MY NAPRAWDĘ LUBIMY LUDZI

My naprawdę lubimy ludzi. Po raz kolejny udało nam się pomóc. Wszystkim szlachetnym sercom, rękom, które przyczyniły się do powstania naszej szlachetnej paczki dla Pani Ewy – DZIĘKUJEMY.

Paczka /14 kartonów + węgiel i rynny/ dotarły do wybranej przez nas Pani i sprawiła wiele radości i wzruszenia.  A my wszyscy kolejny raz pokazaliśmy JAK BARDZO LUBIMY LUDZI.

” Wręczenie paczek to była mieszanka radości, wzruszenia i zaskoczenia. Kiedy pani Ewa zobaczyła tę ilość paczek przeznaczonych tylko dla niej, była bardzo zszokowana,trzęsły jej się ręce i z emocji nie mogła otwierać prezentów. Nie spodziewała się tak dużej pomocy. Każda rzecz wyjmowana z paczek powodowała łzy wzruszenia kobiety. Obraz z Ojcem Świętym spowodował ogromny zachwyt i zadumę pani Ewy. Na wiadomość, że dostanie również opał, pani Ewa po raz kolejny rozpłakała się. Także wiadomość o nowej rynnie bardzo ją ucieszyła i spowodowała wzruszenie. Pani Ewa na przemian płakała i dziękowała nam wolontariuszom i Darczyńcom. Co chwilę nas przytulała, łapała się z zachwytu za głowę. Na każdą podarowaną rzecz reagowała radością ale i niedowierzaniem, że to wszystko naprawdę jest dla niej.
Pani Ewa bardzo ale to bardzo dziękuje za wszystkie rzeczy. Brakło jej słów, by móc przekazać podziewania. Bardzo mocno podkreślała, że będzie modlić się za wszystkich, którzy brali udział w przygotowaniu paczki. Słowa pani Ewy: „Niech Was Pan Bóg błogosławi. Życzę dużo zdrowia.”

Słowo od Wolontariusza SZP

Dziękuję wszystkim Darczyńcom. Składam podziękowania opiekunom Paczki za przygotowanie paczki, za mobilizację dzieci do wzięcia udziału w tak pięknym geście. Pragnę również podziękować nauczycielom – oni też dołożyli swoją cegiełkę. To co wspólnie zrobiliście, jest piękne. Macie wielkie, piękne serca. Dziękuję.

Również dzięki naszym wysiłkom mogliśmy współtworzyć całą pomoc kolejnej edycji SZLACHETNEJ PACZKI. /wartość naszego wkładu to około 4 600 zł/

[ngg src=”galleries” ids=”18″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]