Press "Enter" to skip to content

Bal Karnawałowy dla uczniów klas I – III

Karnawał to miła,szalona,pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszej szkole, w dniu 6 lutego 2020 roku, odbył się Bal Karnawałowy dla uczniów klas I – III.
Na udekorowanej auli szkolnej pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny,biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów,żołnierzy,żółwie Ninja, Batmany, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Na auli podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Bal poprowadził wodzirej Patryk w stroju Batmana z pomocą Pana Mariusza. Niezapomniane chwile podczas zabawy uwieczniono na zdjęciach. Zawsze niezawodne i chętne do pomocy mamy przygotowały dla wszystkich klasy stoły z poczęstunkiem. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały aulę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Nad całością czuwały wychowawczynie i Rodzice.
Kolejny bal karnawałowy już za rok.

FOTORELACJA