Zawieszenie zajęć 12 -25 marzec 2020

SZANOWNI PAŃSTWO

w związku z decyzją Premiera Rządu i Ministra Edukacji Narodowej od dnia 12 marca 2020 roku do 25 marca 2020 we wszystkich szkołach zostają zawieszone zajęcia dydaktyczne.
12 i 13 marca to dni w których w szkole odbywać się będą jedynie zajęcia opiekuńcze, abyście mogli Państwo zorganizować opiekę nad dziećmi pozostającymi w domach od dnia 16.03.2020.
Od 16.03.2020 do 25.03.2020 szkoła będzie zamknięta

Proszę abyście Państwo w tych dniach zachęcali dziecko do samodzielnej nauki. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny.

Jeśli mają Państwo dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Państwu zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej ZUS.
Śledźcie proszę na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje na stronie internetowej szkoły.

Aldona Ruszkowska

Na platformie Ministerstwa Edukacji Narodowej epodreczniki.pl są udostępnione e-materiały do wykorzystania w samodzielnej nauce przez uczniów.Jest to biblioteka bezpłatnych, sprawdzonych, zgodnych z aktualną podstawą programową materiałów edukacyjnych.

Materiały dla uczniów klas 1-3 – epodreczniki.pl/ksztalcenie-ogolne/edukacja-wczesnoszkolna

Materiały dla uczniów klas 5 i 6 –epodreczniki.pl/ksztalcenie-ogolne/szkola-podstawowa