Press "Enter" to skip to content

DZIEŃ PATRONA

„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem – o to, ażeby bardziej był a nie tylko więcej miał (…) ażeby również umiał bardziej żyć nie tylko z drugimi, ale i dla drugich”

Jan Paweł II, przemówienie w UNESCO 02.06.1980

16 października 1978 roku ówczesny świat poznał imię nowego papieża. Przez prawie 26 lat swojego pontyfikatu miał on ogromny wpływ na losy świata i naszej Ojczyzny. Dzisiaj z radością i uznaniem pochylamy się nad jego życiem i przesłaniem jako społeczność szkoły która nosi Jego imię. Tak wiele zadań które nam zostawił wymaga jeszcze naszego wysiłku.

Pomoce i wskazówki do dzisiejszych zadań znajdziecie w zakładce SZKOŁA/PATRON/16 X 2020

Powodzenia i pamiętajcie

„Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali”

Jan Paweł II – Spotkanie z młodzieżą, Jasna Góra, 1983

TAK ŚPIEWALIŚMY I TWORZYLIŚMY