Press "Enter" to skip to content

UROCZYSTE ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

,,Zaprzyjaźnić się z książkami,
dumą swojej szkoły być.
Ze wszystkimi pierwszakami ślubujemy dziś.
Uczniem być to ważna sprawa i otwierać wiedzy drzwi. Uczyć się, by świat poznawać, ślubujemy dziś!” 

Piątek 16 października był w naszym środowisku szkolnym dniem szczególnym.  W Święto Patrona naszej szkoły – Jana Pawła II uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. W sposób uroczysty zostali włączeni do szkolnej braci. Pani dyrektor Aldona Ruszkowska na pamiątkę tej uroczystości wręczyła dzieciom książeczkę ,,Księga małego patrioty”

Jesteśmy przekonani, że ten szczególny dzień na długo pozostanie w pamięci dzieci. Wszystkim uczniom klas pierwszych życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie. Pierwszak – jak to dumnie brzmi.

[ngg src=”galleries” ids=”36″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″ number_of_columns=”2″]