Press "Enter" to skip to content

Konkurs Świąteczny Uniwersytetu Dzieci w Klasie

Uniwersytet Dzieci w Klasie ogłasza konkurs plastyczny – „Przygotowania do świąt w moim domu”. Zapraszamy dzieci i młodzież do przygotowania swoich prac w domach. Prace konkursowe zgłasza rodzic, wysyłając zdjęcie lub skan pracy wraz z podpisanym oświadczeniem na adres:konkurs@ud.edu.pl oraz e.cywinska@gimsztum.edu.pl. Oświadczenia można wydrukować i zeskanować w szkole, w sali nr 6.
Prosimy o opisanie pracy (nazwanie pliku) w następujący sposób: imię_nazwisko ucznia_nazwa szkoły_nazwa klasy (np. Anna_Kowalska_Szkoła_Podstawowa_nr1_Libiąż_klasa_6b). Prace można przesyłać do 13 grudnia.

Do wygrania książki i gadżety Uniwersytetu Dzieci. Nagrodzimy po jednej pracy z każdej grupy wiekowej – od zerówki do klasy 8. Biorąc udział akceptujecie Państwo Regulamin konkursu. Wyniki ogłosimy 15 grudnia.


Pozdrawiamy serdecznie
Uniwersytet Dzieci w Klasie,
Ewa Cywińska

Regulamin Konkursu plastycznego „Przygotowania do świąt w moim domu”

Oświadczenie – Załącznik nr1