Press "Enter" to skip to content

Ręcznie robione, a nie kupione

Zapraszam Was do akcji „Ręcznie robione, a nie kupione”, która polega na przygotowaniu upcyklingowych dekoracji i prezentów świątecznych. Każdy z nas ma talent, uwierz tylko w siebie, jesteś w stanie samodzielnie przygotować świąteczne dekoracje do swojego domu oraz prezenty dla najbliższych – rodziny, przyjaciół. Podaruj swoim bliskim, nie tylko prezent, ale także swoje serce, które włożysz w przygotowanie prezentu. Wykorzystaj to, co masz w swoim domu. W tym roku postaw na „upcykling”.

„Upcykling” to taka forma przetwarzania odpadów, w wyniku której powstają produkty traktowane jako bardzo wartościowe rzeczy.

Proces ten jest cudowny, gdyż pozwala zmniejszyć zarówno ilość odpadów, jak i ilość materiałów wykorzystywanych w produkcji pierwotnej!

Razem zadbajmy o nasze środowisko!

Zdjęcie pracy prześlij na e-maila d.machnikowska@gimsztum.edu.pl

Zachęcam do wspólnej zabawy i tym samym propagowania ekologicznych postaw!!!