Kartka wielkanocna dla moich bliskich

Konkurs plastyczny ”Kartka wielkanocna dla moich bliskich”
Święta tuż tuż – zapraszamy więc dzieci i młodzież do udziału w konkursie pt. “Kartka wielkanocna dla moich bliskich”. Kierujemy go do wszystkich uczniów szkoły podstawowej.
Prosimy młodych artystów o wykonanie kartki na Wielkanoc – takiej, jaką chętnie podarowaliby bliskiej osobie: mamie, tacie, babci albo koledze z klasy. Technika wykonania pracy jest dowolna – liczy się oryginalność i samodzielność. Jak zgłosić pracę do konkursu?
Prosimy rodziców o przesłanie pliku jpg ze skanem lub zdjęciem pracy plastycznej,
nazwany imieniem i nazwiskiem ucznia, nazwą szkoły, nazwą klasy
(np. Anna_Kowalska_Szkoła_Podstawowa_nr1_Libiąż_klasa_6b).
Adres wysyłki konkurs@ud.edu.pl
oraz e.cywinska@gimsztum.edu.pl
Należy również przesłać plik jpg ze skanem lub zdjęciem podpisanego oświadczenia rodzica o przekazaniu praw autorskich. Jury Fundacji będzie oceniało prace w następujących kategoriach wiekowych:
– zerówki
– klasy 1
– klasy 2-3
– klasy 4-6
– klasy 7-8
Prace można przesyłać do 29 marca. Czekamy na Wasze wspaniałe prace!
Uniwersytet Dzieci
Ewa Cywińska