Press "Enter" to skip to content

SZKOLNY PRZEGLĄD TALENTÓW BAL PRZEBIERAŃCÓW

W dniu 13.01.2023(piątek) uczniowie klas 4-8 mieli okazję zaprezentować swoje rozmaite talenty. Chętnych nie brakowało. Zgromadzona na hali sportowej publiczność mogła podziwiać nie tylko uzdolnienia wokalne czy instrumentalne (jak gra na gitarze), ale także zdolności recytatorskie, taneczne i sportowe, np. w formie pokazu karate, jak również prace plastyczne. Chętni, którzy wystąpili przed szkolną publicznością, nie tylko zaprezentowali swoje talenty, ale również potrafili opanować tremę, aby jak najlepiej zaprezentować się w swojej dziedzinie.

A potem wszystkich porwał wir tańca, gdyż klasy 4-8 brały udział w karnawałowym balu przebierańców. Jedynym ograniczeniem w wyborze stroju była własna inwencja. I po raz kolejny można było się przekonać, że nasi uczniowie mają bujną wyobraźnię i są naprawdę kreatywni.