Press "Enter" to skip to content

INFORMACJA O PODRĘCZNIKACH

DRODZY UCZNIOWIE I RODZICE.

Nie wiemy, kiedy nastąpi nasz powrót do szkoły, ale zbliża się koniec roku szkolnego i w czerwcu musicie rozliczyć się z biblioteką, czyli zwrócić wszystkie wypożyczone książki i podręczniki.

Przypominam, że każdy z Was miał obowiązek dbać o wypożyczone książki, gdyż MEN przewidziało co najmniej 3 lata użytkowania każdego podręcznika. Jeżeli ktoś zgubił książkę , podręcznik, musi odkupić  taką  samą pozycję. Odkupić trzeba będzie także zniszczone egzemplarze ( porysowane, podarte kartki, zalane , posklejane , oderwane okładki- oczywiście wtedy, gdy otrzymaliście nową książkę albo  w dobrym stanie).  Osób, które otrzymały zniszczone podręczniki (bo innych nie było) to nie dotyczy. Podręczniki należy przejrzeć, wygumkować zaznaczenia ołówkiem, zdjąć okładki, jeżeli nie są przyklejone, powyjmować wszystkie zakładki i kartki.


W jaki sposób można będzie dokonać zwrotu, dowiecie się niebawem,
bo na razie jeszcze potrzebujecie  podręczników do nauki.

Alina Winkiel nauczycielka biblioteki