Press "Enter" to skip to content

Konkurs recytatorski

Dziś, tj. 3 XI br. odbył się kolejny szkolny konkurs recytatorski dla klas IV-VIII. Tym razem uczennice naszej szkoły zaprezentowały wiersze o tematyce patriotycznej poetów Wielkiej Emigracji: Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego, Cypriana Kamila Norwida i Zygmunta Krasińskiego. Poziom recytacji był bardzo wyrównany. Recytatorski zachwyciły swoją interpretacją wybranych wierszy. Wszystkie uczestniczki otrzymały dyplomy, nagrody i 6 z języka polskiego. Zwyciężczynie reprezentować będą naszą szkołę na Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Wielka Ojczyzna”, który odbędzie się 9 XI br. w SP2 w Sztumie. Trzymamy kciuki 😁

Wyniki konkursu:
I miejsce Maja Bielewicz z kl. VII e
II miejsce Julia Strąk z VIII c
III miejsce Kinga Pychańska z IV b