Press "Enter" to skip to content

Noc z dziadami

Ach, cóż to była za noc. Noc pełna tajemnic i grozy. Noc z dziadami, naszymi zmarłymi przodkami.  
Uczniowie klasy VII d 19 listopada br. uczestniczyli w nocnym czytaniu „Dziadów cz.II” Adama Mickiewicza. Dramat ten przeczytali z podziałem na role, wczuwając się jak najlepiej w odgrywaną postać. Nastrój dramatu oddał blask świec oraz szalejąca za oknem wichura. Po godzinny spotkaniu z tekstem dramatem uczniowie zostali zamknięci w pokoju zagadek. Aby się z niego wydostać, musieli odnaleźć ukryte wskazówki i rozwiązać zadania. Uff, wszystkim się udało zdobyć końcowy kod do drzwi, dzięki któremu mogli opuścić escape room. 
Pizza, gry planszowe i zabawa w chowanego- takie atrakcje czekały jeszcze tej nocy na uczestników.
Ach, cóż to była za noc….