Press "Enter" to skip to content

PODZIĘKOWANIA DARCZYŃCOM

My naprawdę lubimy ludzi. Po raz kolejny udało nam się pomóc. Wszystkim szlachetnym sercom, rękom, które przyczyniły się do powstania naszej szlachetnej paczki dla Pani Zosi i jej rodziny. – DZIĘKUJEMY.

Paczka /18 kartonów/ dotarły do wybranej przez nas Pani i sprawiła wiele radości i wzruszenia. A my wszyscy kolejny raz pokazaliśmy JAK BARDZO LUBIMY LUDZI.

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Pani Zofia była bardzo wzruszona. Kiedy wolontariusze wnosili paczki, jedna za drugą, popłakała się i stwierdziła, że do końca nie wierzyła, że to się uda. Liczyła tylko na jedną paczkę, a kiedy zobaczyła mnóstwo pięknie udekorowanych kartonów, stwierdziła, że to chyba pomyłka, bo nigdy w życiu tyle nie dostała i nawet nie widziała tyłu prezentów. Otwierając pudła cieszyła się z każdej rzeczy, ale najbardziej nie mogła doczekać się nowego materaca dla córki. Bardzo długo go oglądała a łzy płynęły jej po policzku. Gdy odpakowała nową pościel,
już chciała nałożyć ją na nowiutką kołdrę znalezioną w kolejnej paczce. Cieszyła
się, że jak wróci córka z turnusu rehabilitacyjnego będzie mogła ją położyć na nowym materacu w świeżej, pięknej i nowej pościeli. Kobieta nie spodziewała się tego co otrzymała. Co chwilę wycierała oczy. Powiedziała, że nigdy nie pomyślała nawet, że kiedykolwiek w swoim życiu ktoś sprawi jej tyle radości i wesprze ją i jej córkę.